czwartek, 3 października 2013

Rymarz wita

Witam na blogu poświęconemu rymarstwu, doborze sprzętu, zasad użytkowania sprzętu związanego z hodowlą i użytkowaniem koni. Będziecie mogli tu korzystać z porad rymarza.
Czasami zwrócimy się o opinie do innych specjalistów związanych z końmi. Przedstawimy ciekawych ludzi. A przede wszystkim zapoznamy z pełna ofertą funkcjonującego na rynku sprzętu jeździeckiego. Będziecie mogli zapytać o nurtujące Was problemy z zakresu rymarstwa.

W dzisiejszych czasach coraz trudniej o rymarza. A coraz więcej sklepów wciskających niekiedy byle jakiej jakości wyroby. I żaden ze sklepów w Polsce nie posiada profesjonalnego serwisu naprawczego. Do nas możesz się zwrócić z pytaniem, i zwrócić z prośbą o naprawę sprzętu. I to w pełnym zakresie, bez względu kto wykonał ten produkt i bez względu jaka jest usterka. Naprawimy siodła, uprzęże, derki, ogłowia a nawet buty. Więc jeżeli masz coś do naprawy pisz, pytaj. A odpowiemy czy to dla Ciebie będzie korzystne.

Jeżeli cena naprawy naszym zdaniem zbyt wysoka w porównaniu z nowym wyrobem, powiadomimy Cie o tym i sam zdecydujesz co robić. Mamy również pełna ofertę nowych wyrobów. W stałej ofercie dostępnej od zaraz około 1000 różnych sprzętów dla miłośników i hodowców koni. A na zamówienie ponad 3000 innych. U nas kupisz wszystko, możesz wystawić swój stary sprzęt na sprzedaż. Możemy przed wystawieniem go do sprzedaży naprawić go lub wykonać przegląd. Jeżeli szukasz używanego siodła, u nas możesz je nabyć. Każde siodło używane, kupione od nas, jest po przeglądzie rymarskim i po konserwacji, o ile stwierdzono wady są ona naprawione.

Naprawiamy wszystko. Począwszy od drobnych napraw, poprzez przekuwanie pękniętych okuć przy łękach, wymianie skóry na siedziskach, wymianie pękniętych łęków, zmianie rozstawu łęku, wymianie wyściółki w poduszkach, dopasowanie siodła do konkretnego konia metodą opracowana przez Toma Buettnera.

Masz problem ze sprzętem? Pytaj bo nie sposób tu wszystko opisać. Będziemy robili to systematycznie, więc zakres informacji będzie się powiększał. Zapraszamy więc do czytania naszych uwag, zadawania pytań, korzystania z naszej oferty. No i oczywiście do komentarzy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz